Про заклад

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

   В далекому 1976 році на старому пустирі, в центрі селища Бучі був закладений перший камінець дошкільного закладу «Горобинка». З того часу почався літопис нашого садочка, який, сподіваємось, буде продовжуватись століттями.

 Згодом будівництво завершилося і керівництво тресту «Південтеплоенергомонтаж» відкрило 6-ти груповий дитячий заклад на 140 місць, який вирішив всі питання щодо влаштування дітей підприємства. Завідуючою закладом була призначена Голубовська Галина Юріївна, вихователем-методистом Микитенко Мирослава Антонівна. Колектив педагогів та молодшого обслуговуючого персоналу працював добросовісно, завзято, намагався зробити свій садочок найкращим в Бучі. Та так і було.

   В 1995 році дошкільний заклад був переданий до комунальної власності Ірпінської міської ради і  отримав назву - Ірпінський ДНЗ № 23 «Горобинка».

   З 1980 року і по липень 1999 року завідуючою працювала Гончар Людмила Олександрівна, з серпня 1999 р. по 2018 р. – Годун Тетяна Михайлівна, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України. З 2019 р. на посаду директора ДНЗ №2 «Горобинка» призначено Петрову Ольгу Миколаївну.

   З 1 січня 2007 року дошкільний заклад був переведений на баланс Бучанської міської ради та перейменований у Бучанський дошкільний навчальний заклад №2 «Горобинка».

    В стінах закладу за 44 роки його існування виросло та було підготовлене до школи більше 1500 дошкільнят. Маючи такий солідний стаж роботи, наша «Горобинка» не старіє. Вона стає ще привабливішою, ще кращою і з кожним роком розкриває нові і нові таланти своїх вихованців.

    В садочку працюють педагоги високої професійної компетенції і тому є надія, що в його стінах виросте достойна зміна в незалежній Україні. Наші вихователі ентузіасти і мрійники, люди високого покликання, які поставили і виконують завдання виховання сучасної особистості. Вони молоді, завзяті, повні сил і натхнення.

     Незважаючи на свій молодий вік, колектив має неабиякий досвід роботи з дошкільнятами. Кожного ранку з нетерпінням чекає колектив закладу на своїх маленьких вихованців, щоб подарувати їм свою майстерність та тепло сердець.

Webatom Раскрутка сайта и Создание сайтовСоздание сайтов в киеве недорого